O nas - Work

O nas

Nasza firma w kilku słowach

  • Posiadamy certyfikat KRAZ nr 18469 potwierdzający spełnienie wszystkich wymogów prawnych dla agencji pracy.
  • Jesteśmy członkiem OKAP-u, organizacji zrzeszającej agencje zatrudnienia, które oferują najwyższą jakość świadczonych usług.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pracy tymczasowej, pośrednictwa pracy oraz w prowadzeniu biznesu w branży produkcyjnej o skali europejskiej. Takie połączenie wiedzy i różnych perspektyw sprawia, że doskonale rozumiemy problemy i potrzeby zarówno pracowników, jak i pracodawców.
  • Jesteśmy odważni i otwarci. Dostrzegamy i przewidujemy pewne procesy i trendy, potrafimy je umiejętnie wdrożyć, z korzyścią dla wszystkich naszych Partnerów. Pomagamy przedsiębiorcom wywiązywać się ze swoich zobowiązań, działać dalej bez przeszkód, rozwijać się i być o krok do przodu przed konkurencją.
  • Dbamy o interesy i warunki bytowe naszych pracowników, dzięki czemu uzyskujemy ich większą lojalność, wydajność i motywację do pracy. W czasach, gdy posadę zmienia się i porzuca się z dnia na dzień, a pracodawcy mają ogromny problem z brakiem kadr i ich rotacją Workers4You oferuje pracowników realnie związanych z firmą.
 

Zainteresowany współpracą? Napisz do nas


[contact-form-7 404 "Not Found"]